İkinci el Eşya Alanlar İstanbul

İstanbul ikinci el eşya alanlar

ikinci el eşya alanlar istanbul tüm ikinci el eşyalarınıza aynı gün içerisinde nakit ödeme yaparak kapınızdan teslim alıyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın resimlerini whatsapp üzerinden bize iletmeniz yeterlidir.İkinci el eşya alanlar istanbul olarak istanbulun tüm ilçelerinde uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

İkinci El Eşya Alanlar Nerelerdedir?

İstanbul genelinde ikinci el eşya alanlar olarak tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Adalardan kartala pendikten beylikdüzü çatalcaya kadar tüm ilçelerde ikinci el eşya satmak istiyorum diyen değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 ikinci el esya alanlar 2. el spot esya alanlar ikinci el eşya alanlar


ikinci el esya alanlar 2. el spot esya alanlar ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşya Alanlar İletişim Bilgileri

İkinci el eşya alanlar iletişim bilgileri için 0545 477 78 27 No’lu whatsapp danışma hattından dilediğiniz saatlerde bizlere satmak istediğiniz ikinci el eşya resimleri göndererek fiyat alabilirsiniz.

 

İkinci el Eşya Fiyatları

ikinci el eşya alanlar olarak herhangibir ürünün görselini görmeden afaki olarak fiyatlandırma yapamıyoruz maalesef. Satmak istediğiniz ikinci el eşya resimlerini bize iletmeniz durumunda sizinle irtibata geçilecek olup tarafınıza fiyat bilgisi iletilecektir.

İkinci el Eşya Resimleri

İkinci el eşya alanlar ilk olarak sizden gelen ürün resimleri üzerinden fiyat vermektedir. burada önemli olan nokta satmak istediğiniz ikinci el eşya resimleri özenli ve anlaşılır çekilmiş olmalıdır.

 

Leave a Reply

Hemen Ara!